NDERTESE +TRUALL NE SHITJE Për Shitje

195,000 €

Përshkrimi

Shitet ndertese 3- kateshe ne zonen e Rruges se Re.
Ka nje siperfaqe prej 220m2 dhe cdo kat eshte 121m2.
Nuk eshte e pajisur me dyer dritare apo pllaka.
Eshte nje mundesi investimi shume e mire dhe e disponueshme per cdo lloji aktiviteti si (hotel, restorant, etj).
Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO123
  • Lloji i Pronës: Building
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 195,000 €
  • Sip. Totale: 220 m2