SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM For Sale

115,000 €

Description

Apartamenti shitet totalisht i kompletuar dhe ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri. Ka nje orientim ne jug-lindje dhe eshte i organizuar ne nje super sallon 1 tualet 2 dhoma gjumi dhe nje ballkon i cili ka pamjen nga bulevardi kryesor. Cmimi eshte i diskutushem, per informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni

Property details
  • Property ID: PRO2
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Featured
  • Price: 115,000 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 83 m2
  • Interior area: 75 m2
  • Floor: 7