SHITEN POSTE PARKIMI TE ISH-KOMBINATI For Sale

18,000 €

Description

Shiten poste parkimi te ish kombinati me nje siperfaqe 25 m2. Ndodhen ne nje pozicion mjaft te favorshem dhe te aksesushem me bulevardin dhe rrugen transballkanike. Disponojn certifikat te rregullt pronesi cmimi eshte i diskutushem per me shume informacion na kontaktoni

Property details
  • Property ID: PRO5
  • Property Type: Parking
  • Property status: Featured
  • Price: 18,000 €
  • Gross area: 30 m2
  • Interior area: 25 m2
  • Floor: 9