SHITET APARTAMENT 2+1 NE ORIKUM Për Shitje

115,000 €

Përshkrimi

Apartamenti shitet totalisht i kompletuar dhe ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri. Ka nje orientim ne jug-lindje dhe eshte i organizuar ne nje super sallon 1 tualet 2 dhoma gjumi dhe nje ballkon i cili ka pamjen nga bulevardi kryesor. Cmimi eshte i diskutushem, per informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO2
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 115,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 83 m2
  • Sip. e brendshme: 75 m2
  • Kati: 7