SHITET NDERTES 5-KATESH NE HYRJE TE TRANSBALLKANIKES Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet godin 5-kateshe ne nje zone mjafte te populluar dhe te aksesushme.
Disponon certifikat te rregullt pronesie.
Katika nje siperfaqe prej 162 m2 , mund te perdoren per ambiente banime ose hoteleri. Eshte e aksesushme me rrugen kryesore per shume llojshmeri biznesesh, cmimi eshte i diskutushem. Per m eteper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO7
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 20
  • Dhomat e gjumit: 16
  • Tualetet: 5
  • Sip. Totale: 900 m2
  • Sip. e brendshme: 810 m2
  • Kati: 5
Vendndodhje