SHITET NDERTESE 4 KATESHE NE CENTRALE Për Shitje

530,000 €

Përshkrimi

Shitet godine 4-kateshe ne nje zone mjafte te populluar dhe te aksesueshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Ndertesa mund te perdoret per ambient banimi ose hoteleri, eshte e aksesueshme per shume llojshmeri biznesesh. Per me shume informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës
 • ID e Pronës: PRO9
 • Lloji i Pronës: House
 • Statusi i pronës: E perdorur
 • Cmimi: 530,000 €
 • Dhoma: 14
 • Dhomat e gjumit: 10
 • Tualetet: 5
 • Sip. Totale: 750 m2
 • Sip. e brendshme: 540 m2
 • Sip. Toke: 210 m2
 • Kati: 4