JEPET ME QERA NJESI SHERBIMI PRANE LUNGOMARES Për Qira

200 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet me qera njesi sherbimi ne nje pozicion fantastik e disponueshme per cdo lloj biznesi (klinik,parukeri,zyre kontabiliteti,bar-kasfe,market etj.) Njesia ndodhet shume prane fasiliteteve te zones. Nje mundesi shume e mire investimi. Kerkohet nje klient serioz dhe afategjate. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO12
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 200 €
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 50 m2
  • Sip. e brendshme: 50 m2