VILE PER SHITJE Rezervuar

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet super vile prane gjykates se rrethit, me nje siperfaqe truall 1100 m2 dhe 300 m2 ndertim. Ka nje mur-guri rrethus mbi 3 m te larte dhe disponon 2 garazhe, porta kryesore eshte elektrike,kamera sigurie etj.
Eshte e pozicionuar ne afersi te rruges kryesore, per facilitete te ndryshme. Villa eshte e rrethuar me agrume te lulishte e cila mirebahet cdo vit. Disponon certrifikat te rregullt pronesie te trruallit dhe te nderteses. Cmimi eshte i diskutushem, per me teper infornmacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni

Detajet e Pronës
 • ID e Pronës: PRO16
 • Lloji i Pronës: Villa
 • Statusi i pronës: E perdorur
 • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
 • Dhoma: 11
 • Dhomat e gjumit: 7
 • Tualetet: 6
 • Sip. Totale: 1300 m2
 • Sip. e brendshme: 300 m2
 • Sip. Toke: 1100 m2
 • Kati: 3