SHITET TOKE NE RADHIME Shitur

128,000 €

Përshkrimi

Shitet toke ne Radhime, toka ndodhet prane Hotel Regina. E cila ka nje pamje fantastike te detit. Toka mund te shfrytezohet per hoteleri,vile,dhe shummellojshmeri ndertesash, eshte e aksesueshme me rrugen kryesore.Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO21
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 128,000 €
  • Sip. Totale: 800 m2
  • Sip. e brendshme: 800 m2
  • Sip. Toke: 800 m2