SHITET NDERTESE 3-KATESHE TEK ISH-FABRIKA E TULLAVE Për Shitje

185,000 €

Përshkrimi

Shitet godine 3-kateshe ne nje zone mjafte te populluar dhe te aksesueshme. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Shtepia eshte e ndicuar me drite natyrale gjate gjithe dites. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO25
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 185,000 €
  • Dhoma: 12
  • Dhomat e gjumit: 9
  • Tualetet: 6
  • Sip. Totale: 500 m2
  • Sip. Toke: 500 m2