SHTEPI PRIVATE ME QERA Për Qira

400 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet shtepi private me qera me nje tipologji 2+1. Shtepia ndodhet te K.SH.A , dhe eshte e organizuar nga dhoma e ndenjes +kuzhina , dy dhoma gjumi , tualeti dhe oborri. Shtepia ka nje mobilim te ri dhe eshte totalisht e arreduar. Kerkohen klient serioz dhe te jepet me qera afategjate. Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO94
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 400 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1