SHITET NDERTESE +TRUALL Për Shitje

185,000 €

Përshkrimi

Shitet ndertese me siperfaqe prej 120m2 dhe truall me nje siperfaqe prej 800m2. Ndodhen ne zonen e Cerkovines shum afer qytetit te Vlores. Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO98
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 185,000 €