VILE + GRAZHD ME QERA Për Qira

500 € /Muaj

Përshkrimi

Jepen me qera vila me nje pozicion mjaft te mire shume prane detit. Kane nje mobilim bashkekohor dhe kushte shume te mira . Secila eshte e organizuar nga salloni i ndenjes +kuzhina , dhoma e gjumit , tualeti dhe ballkoni. Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO102
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 500 €