SHITET NDERTESE + TRUALL Për Shitje

110,000 €

Përshkrimi

Shitet ndertese me nje siperfaqe prej 103m2 dhe truall me nje siperfaqe prej 466m2. Ndodhet ne zonen e ish-fushes se aviacionit ne nje zone te populluar dhe te qete te qytetit jo shume larg qendres se qytetit dhe fasiliteteve. Nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO119
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 110,000 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 103 m2
  • Sip. Toke: 466 m2