APARTAMENT ME QERA Për Qira

500 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament me qera me tipologji 2+1+2 i pozicionuar ne katin e 5 (peste) te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor.
Eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni.
Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pa banuar me pare, vendodhja e ketij apartamenti eshte nje zone teper e kerkuar dhe shume e preferuar per nje jetese komode me fasilitete te shumta.
Per nje shoqerim ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO130
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 500 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Kati: 5