APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

127,000 €

Përshkrimi

Apartament ne shitje me nje tipologji 2+1 me nje siperfaqe prej 87 m2 .
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 (peste) nga toka te nje pallati te mire administruar.
Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe ballkon. Ka orientim nga Jugu dhe ka nje vendodhje teper te mire gje e cila mundeson nje jetese komode me te gjitha fasilitetet prane si ( shkolla, farmaci,supermarkete etj).
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO131
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 127,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 87 m2
  • Kati: 5