AMBIENT ME QERA Për Qira

480 € /Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA NJESI SHERBIMI PRANE BOLV OIL!
Njesia pozicionohet ne katin e pare te nje ndertimi te ri , me hyrje nga shkalle te cilat ndodhen ne L.pavarsia .
Eshte e organizuar ne nje salle , dy tualete .
Ka pamje nga rruga kryesore , ka fasade te konsiderueshme .
Pozicioni ne zemer te qytetit , dhe hapesira e konsiderueshme qe ka ofron mundesine e shfrytezimit per shumellojshmeri aktivitetesh .
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO134
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 480 €
  • Sip. e brendshme: 150 m2