APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

105,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament me nje tipologji 2+1+2 ne qender te qytetit me nje siperfaqe totale prej 140m2.
Organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkone.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 (trete) te nje ndertimi te ri.
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO135
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 105,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Sip. e brendshme: 140 m2
  • Kati: 3