NDERTESE 2-KATESHE NE SHITJE Për Shitje

200,000 €

Përshkrimi

Shitet godine 2-kateshe prane shkolles "ISMAIL QEMALI" .
Ndertesa ndodhet ne nje zone mjafte te populluar dhe te aksesueshme me rrugen kryesore.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO143
  • Lloji i Pronës: Building
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 200,000 €
  • Sip. e brendshme: 100 m2