TOKE NE SHITJE Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet toke ne zonen e Novoseles me nje siperfaqe prej 1450 m2.
Toka eshte e mbjelle me ullinj dhe agrume e fruta te ndryshme.
Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ose shqerim ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO155
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Sip. Totale: 1450 m2