APARTAMENT NE SHITJE For Sale

Price upon request

Description

Shitet apartament me tipologji 1+1 ne zone e Lungomares te kompleksi Oslo.
Eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi ,nje tualet dhe ballkoni.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (katert) nga toka ,ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. Ka nje vendodhje teper te mire gje e cila mundeson nje jetese komode me te gjitha fasilitetet prane.Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: PRO144
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Used
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Interior area: 74 m2
  • Floor: 4