SHITET TRUALL NE VLORE For Sale

55,000 €

Description

Truall per shitje ne hyrje te vlores me nje siperfaqe 300 m2 + 75 m2 ndertes,
Disponon certifikat te rregullt pronesie dhe ndodhet ne nje pozicion te favorshem per ndertim.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: PRO146
  • Property Type: Land
  • Property status: Featured
  • Price: 55,000 €
  • mondial.land_area: 300 m2