NJESI SHERBIMI NE SHITJE For Sale

60,000 €

Description

Shitet njesi sherbimi perballe Spitalit Rajonal Vlore.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 45m2 , ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri.
Ambienti eshte i ekspozuar me pamje nga rruga kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt.
Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: PRO148
  • Property Type: Commercial
  • Property status: Featured
  • Price: 60,000 €
  • Gross area: 45 m2