SHITET NJESI SHERBIMI For Sale

145,000 €

Description

Shitet njesi sherbimi ne zonen e "Rruges se Re".
Ambienti ka siperfaqe totale 107 m2, ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri. Organizohet nga nje ambient boshe dhe nje tualet.
Shume i pershtatshem per cdo lloji biznesi qe ju mendoni te ndertoni. Ambienti eshte i ekspozuar me pamje nga rruga kryesore.
Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: PRO150
  • Property Type: Commercial
  • Property status: Used
  • Price: 145,000 €
  • Interior area: 107 m2