SHITET NJESI SHERBIMI NE TRANBALLKANIKE Për Shitje

365,000 €

Përshkrimi

Shitet lokal ne tranzbakllkanike totalisht i kompletuar dhe ne gjendje pune. Biznesi eshte ui lene me qera afategjate 500 euro ne muaj. Ndodhet ne nje super lokacion dhe eshte 100 m2, cmimi eshte i diskutushem per me teper informacion ose nje shoqerim ne pron nakontaktoni

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO47
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 365,000 €
  • Sip. Totale: 100 m2
  • Sip. e brendshme: 100 m2