SHITET AMBIENT BIZNESI Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Ambient biznesi ne shitje ne zonen e Transballkanikes ,ka nje siperfaqe totale prej 79.61 m2..Organizohet ne nje ambjent te hapur dhe 1 tualet. Shume i pershtatshem per cdo lloj biznesi qe ju po mendoni te ndertoni. Disponon certifikate pronesie. Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO111
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Sip. e brendshme: 80 m2