SHITET TRUALL NE TRAGJAS Për Shitje

230,000 €

Përshkrimi

Shitet truall ne fshatin Tragjas me nje siperfaqe 1500 m2, jane nisur themelet e nje ndertese 5-katesh me nje siperfaqe 148 m2. Eshte investuar ne muret mbajtes me gure te zones dhe me punime artizanale , zona eshte e investuarne kanalizime si me ujin e pishem dhe kanalizimet e ujrave te zeza. Disponon certifikat te rregullt pronesie dhe cmimi eshte i diskutushem,per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO65
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 230,000 €
  • Sip. Totale: 1500 m2
  • Sip. e brendshme: 300 m2