SHITET TOKE NE TRAGJAS Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet toke ne Tragjas me nje siperfaqe prej 5000 m2. Toka mund te shfrytezohet per hoteleri,vile,dhe shummellojshmeri ndertesash, eshte e aksesueshme me rrugen kryesore.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO145
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Sip. Totale: 5000 m2