APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

160,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1 , apartamenti ndodhet ne katin e 4 (katert) te nje pallati te ri me vendodhje ne Rezidencen "ODEON".
Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon dhe ka orientim nga perendimi.
Apartamenti ofron pamje nga deti dhe ndodhet ne nje zone teper te mire me te gjitha fasilitetet e nevojshme afer.
apartamenti eshte i pabanuar me pare.
Shume i pershtatshem per nje familje.
Per nje vizite ne prone ose me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO132
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 160,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 87 m2
  • Kati: 4