APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet apartament me nje tipologji 1+1 me nje siperfaqe prej 80 m2 . Apartamenti ndodhet ne zonen e " Uji te Ftohte " ne katin e 1 (pare) . Eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi , nje tualet dhe ballkoni.
Eshte nje apartament i cili eshte mjafte mire i investuar.
Ideal per banim ose investim.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO141
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 80 m2
  • Kati: 1