SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LUNGOMARE Për Shitje

169,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament me nje tipologji 2+1+2 ne zonen e Lungomares. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi , tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3(trete) ne nje pallat te mireadministruar me ashensor.
Ka orientim nga perendimi dhe ka nje siperfaqe prej 110m2.
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te zhvilluar me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane . Ideal per banim ose invesim.
Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO133
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 169,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 110 m2
  • Kati: 3