APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 1+1 ne zone e Lungomares te kompleksi Oslo.
Eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi ,nje tualet dhe ballkoni.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (katert) nga toka ,ne nje pallat te ri dhe te mire administruar. Ka nje vendodhje teper te mire gje e cila mundeson nje jetese komode me te gjitha fasilitetet prane.Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO144
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. e brendshme: 74 m2
  • Kati: 4