APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1+2 ne zonen e Lungomares.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 (gjashte) nga toka te nje ndertimi te ri dhe mjafte mire te administruar.
Apartamenti shitet sic eshte .
Vendodhja e ketij apartamenti e ben nje zone teper te preferuar per nje jetese komode me fasilitete te shumta prane. Ideal dhe per investim.
Per per me shume informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO137
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 121 m2