APARTAMENT ME QERA Dhene me qira

350 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament me qera me nje tipologji 2+1 ne zonen e Transballkanikes.
Organizohet ne ambient ndenje se bashku me ate te gatimit , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Ndodhet ne katin 6 (gjashte) te nje pallati te ri.
Apartamenti eshte totalisht i ri dhe i pa banuar me pare, vendodhja e ketij apartamenti eshte nje zone teper e kerkuar dhe shume e preferuar per nje jetese komode me fasilitete te shumta.
Per nje shoqerim ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO138
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 350 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Kati: 6