APARTAMENT ME QERA Për Qira

400 € /Muaj

Përshkrimi

Jepet apartament me nje tipologji 1+1 me qera ne zonen e Transballkanikes prane Gega Oil.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 (nente)te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. Eshte i organizuar nga salloni i ndenjes se bashku me ambientin e gatimit , nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte mjafte e mire dhe e preferuar me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane.
Kerkohen klient serioz dhe afategjate.
Per me teper informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO142
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 400 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Kati: 9