SHITET TRUALL NE VLORE Për Shitje

55,000 €

Përshkrimi

Truall per shitje ne hyrje te vlores me nje siperfaqe 300 m2 + 75 m2 ndertes,
Disponon certifikat te rregullt pronesie dhe ndodhet ne nje pozicion te favorshem per ndertim.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO146
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 55,000 €
  • Sip. Toke: 300 m2