NJESI SHERBIMI NE SHITJE Për Shitje

60,000 €

Përshkrimi

Shitet njesi sherbimi perballe Spitalit Rajonal Vlore.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 45m2 , ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri.
Ambienti eshte i ekspozuar me pamje nga rruga kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt.
Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO148
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 60,000 €
  • Sip. Totale: 45 m2