SHITET NJESI SHERBIMI Për Shitje

145,000 €

Përshkrimi

Shitet njesi sherbimi ne zonen e "Rruges se Re".
Ambienti ka siperfaqe totale 107 m2, ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te ri. Organizohet nga nje ambient boshe dhe nje tualet.
Shume i pershtatshem per cdo lloji biznesi qe ju mendoni te ndertoni. Ambienti eshte i ekspozuar me pamje nga rruga kryesore.
Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO150
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E perdorur
  • Cmimi: 145,000 €
  • Sip. e brendshme: 107 m2