APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

135,000 €

Përshkrimi

Shitet apartament me nje tipologji 2+1+2 prane restorant "Salvadore".
Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon me hapesire te bollshme.
Ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 2 (dyte) te nje pallati te ri.Ndodhet ne nje zone te preferuar shume prane faciliteteve te zones.
Per me shume informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO156
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: 135,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • Kati: 2