APARTAMENT NE SHITJE Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1+2 ne zonen e "Bishti Kalldremit".
Eshte i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkoni.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e 8( tete) te nje pallati me ashensor.
Per me teper informacion apo shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: PRO157
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Të Përzgjedhura
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 110 m2
  • Kati: 8